Jakie są możliwości i pakiety pomocy technicznej?

Artykuł sponsora.

Proponujemy Ci aż trzy pakiety do wyboru, byś mógł jak najlepiej dostosować ich funkcjonalność i koszt do swoich indywidualnych potrzeb. Każdy z nich umożliwia Ci zgłoszenie problemu – w niektórych telefonicznie albo poprzez pocztę e-mail, więc błyskawicznie połączysz się z pomocą i powiadomisz dokładnie, w czym jest problem. Pakiety różnią się między sobą nie tylko ceną, ale również m.in. czasem reakcji, kiedy możesz spodziewać się, że ekspert techniczny odezwie się do Ciebie i zaproponuje konkretne rozwiązanie. W pakiecie podstawowym możesz liczyć na odpowiedź w zakresie do ośmiu godzin, w optymalnym do sześciu godzin, a w rozbudowanym do trzech.

Jakie są możliwości i pakiety pomocy technicznej Prestashop?

Proponujemy Ci aż trzy pakiety do wyboru, byś mógł jak najlepiej dostosować ich funkcjonalność i koszt do swoich indywidualnych potrzeb. Każdy z nich umożliwia Ci zgłoszenie problemu – w niektórych telefonicznie albo poprzez pocztę e-mail, więc błyskawicznie połączysz się z pomocą i powiadomisz dokładnie, w czym jest problem. Pakiety różnią się między sobą nie tylko ceną, ale również m.in. czasem reakcji, kiedy możesz spodziewać się, że ekspert techniczny odezwie się do Ciebie i zaproponuje konkretne rozwiązanie. W pakiecie podstawowym możesz liczyć na odpowiedź w zakresie do ośmiu godzin, w optymalnym do sześciu godzin, a w rozbudowanym do trzech. Każdy może wybrać najbardziej optymalny pakiet pomocy technicznej dla siebie.

Jak długo jest ważny pakiet pomocy technicznej PrestaShop?

Nasi Klienci doceniają również koszt związany z dodatkowymi godzinami, które przydają się, gdy trzeba rozwiązać poważniejszą usterkę. Im szerszy wybierze się pakiet pomocy technicznej, tym ta cena jest bardziej przystępna. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, można również wybrać pakiet w zależności od terminu ważności. Najmniejszy okres przydatności wynosi 3 dni, a największy jest ważny przez trzydzieści dni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasz dział handlowy jest czynny w dni robocze od 10-19.

tel: +48 888 830 888

Lubimy to co robimy !

Prestashop Polska by PrestaGuru

 • TERMINOWOŚĆ
 • WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA
 • WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE
 • SZYBKI CZAS REAKCJI
 • PROFESJONALIZM
 • ATRAKCYJNE CENY
 • DOBRZE PROWADZONE SZKOLENIA
 • BEZPŁATNE PORADY DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA
 • INFORMOWANIE O NOWYCH ROZWIĄZANIACH
 • DOŚWIADCZENIE W ROZWIĄZYWANIU PROBLEMÓW
 • ZAANGAŻOWANIE NASZYCH PRACOWNIKÓW

PrestaGuru to firma prowadzona przez pasjonatów. Realizujemy projekty na każdym poziomie trudności. Nasz zespół składa się z osób posiadających kilkunastoletnie doświadczanie w branży. Lubimy to co robimy i dzielimy się naszą pasją z innymi. Oferujemy profesjonalną obsługę każdego projektu. Nasi współpracownicy z chęcią odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.